Svatební fotografie


Svatební balíček 1

Fotografování obřadu, dle místa konání (kostel, radnice, louka atd.), příjezd + obřad
Fotografování svatebčanů po obřadu, krátké fotografování novomanželů v místě konání obřadu
Doba konání cca 2 hodiny

Obdržíte: DVD s editovanými fotografiemi, základní fotoknihu a vytištěné editované fotografie 30 ks
Součástí fotografického servisu může být také fotokoutek v odpoledních hodinách, s tiskem fotografií na místě, a dodatečný tisk fotografií ve formátu 10x15 a 15x23 za sníženou cenu


Svatební balíček 2

Fotografování ranních příprav u nevěsty nebo ženicha (příjezd svatebčanů, snídaně, kosmetické líčení nevěsty, oblékání nevěsty, požehnání rodičů, šaty, nevěsta a družičky, příjezd ženicha).
Dále fotografování příjezdu na obřad, konání obřadu a po obřadu fotografování svatebčanů a novomanželů na místě (dle domluvy i v blízkém okolí).
Doba konání cca 5 hodin.

Obdržíte: DVD s editovanými fotografiemi, základní fotoknihu a vytištěné editované fotografie 50 ks
Součástí fotografického servisu může být také fotokoutek v odpoledních hodinách, s tiskem fotografií na místě a dodatečný tisk fotografií ve formátu 10x15 a 15x23 za sníženou cenu.


Svatební balíček 3

Fotografování ranních příprav u nevěsty nebo ženicha (příjezd svatebčanů, snídaně, kosmetické líčení nevěsty, oblékání nevěsty, požehnání rodičů, šaty, nevěsta a družičky, příjezd ženicha).
Dále fotografování příjezdu na obřad, konání obřadu a po obřadu fotografování svatebčanů a novomanželů na místě. Příjezd na hostinu, průběh hostiny, aranžované fotografování novomanželů na vybraných místech.
Doba konání cca 12 hodin.

Obdržíte: DVD s editovanými fotografiemi, rozšířenou fotoknihu a vytištěné editované fotografie 100 ks
Součástí fotografického servisu může být také fotokoutek v odpoledních hodinách, s tiskem fotografií na místě, a dodatečný tisk fotografií ve formátu 10x15 a 15x23 za sníženou cenu.


V případě Vašeho zájmu o svatební fotografování nás můžete kdykoli kontaktovat

Ukázková fotoalba